کشف یک تن و ۳۶۰ کیلوگرم تریاک در ورودی مشهد

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، از کشف محموله سنگین یک تن و ۳۶۰ کیلوگرمی موادمخدر در بازرسی از یک دستگاه تریلر و دستگیری ۲ سوداگر مرگ، در ورودی مشهد خبر داد.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار ابراهیم قربان زاده درباره جزئیات این خبر گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق موادمخدر و در اقدامی اطلاعاتی، سرنخ‌هایی از حمل محموله سنگین موادافیونی به وسیله یک دستگاه خودرو تریلر به مقصد مشهد به دست آمد.

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی افزود: تیم‌های ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان طی یک عملیات ضربتی موفق شدند خودرو تریلر مذکور را در ورودی محور باغچه به مشهد شناسایی و متوقف کنند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از این تریلر مقدار یک تن و ۳۶۰ کیلوگرم تریاک را که به صورت ماهرانه‌ای در این خودرو جاساز شده بود کشف و در این زمینه ۲ متهم را دستگیر کردند.

قربان‌زاده در پایان با توجه به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت‌های پلیس، از آنها خواست؛ هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت اعضای باندها و فروشندگان موادمخدر را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.

کد خبر 441170

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.