ترافیک آزاد راه تهران - شمال سنگین است

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران با اشاره به ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محورهای مواصلاتی استان تهران گفت: ترافیک آزاد راه تهران - شمال سنگین است.

به گزارش ایمنا، عادل مصدقی در خصوص وضعیت محورهای مواصلاتی استان تهران گفت: هم اکنون تردد در محورهای مواصلاتی استان تهران به صورت سنگین و نیمه سنگین گزارش می‌شود.

مصدقی با بیان اینکه ترافیک در آزادراه تهران- شمال در محدوده شهرستانک و در محور تهران- شهریار محدوده شهر قدس سنگین است، گفت: محور جاجرود- بومهن، آزادراه تهران- پردیس محدوده عوارضی، محور دماوند- فیروزکوه محدوده گیلاوند-آبسرد، آزادراه تهران- ساوه، آزادراه تهران- قم و آزادراه تهران- کرج نیز در وضعیت نیمه سنگین هستند.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران با بیان اینکه اکیپ راهداری در ۱۲ اداره شهرستان فعال و گشت راهداری در حال خدمت است، افزود: هم اکنون و برای تعطیلات پیش رو ۴۵۰ نفر از نیروهای راهداری در سطح استان در حال آماده باش هستند و مرکز مدیریت راه‌ها از طریق نظارت تصویری و سامانه تردد شمار در حال رصد وضعیت محورها است.

وی گفت: با توجه به شیوع کرونا از همه مردم و هموطنان عزیز می‌خواهیم در صورت امکان سفرهای غیر ضروری خود را به تعویق بیندازند.

منبع: مهر

کد خبر 441163

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.