آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در کرمان در ۵ شهریور

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در پنجم شهریور ماه تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز چهارشنبه -پنجم شهریورماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۲۶۰ نفر مبتلا قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۱۸۷ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۳۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۱۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۲۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و شش نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۰ بیمار مبتلا قطعی کرونا در کرمان بستری شده است، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به پنج هزار و ۶۱۲ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد ۵۰ بیمار جدید ۴۱ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، چهار مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، چهار مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده است.

شفیعی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را پنج نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به ۶۸۴ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع پنج فوتی جدید مبتلا به کرونا، سه مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان؛ یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 441118

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • فاطمه IR ۰۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
  0 2
  اینوبه همه میگم لطفارعایت کنیددرسته این بیماری دست مانبوده ونیست ولی این بیماری بره بعضیاامتحان الهیه بره بعضیاام عذاب بره بعضیاام هشداربره بعضیاام کوچیک یابزرگ بالاخره یه حکمتی داشته هرچندکه ماهیچوقت نمیتونیم اینوتشخیص بدیم که بره کی حکمتش چیه ولی به نظرمن بره هرکی هرحکمتی که داشته باشه بایدرعایت کنه چون این یه حق وناسه ومامکلف وموضف هستیم که بااین بیماری باهرنگاهی کع داشته باشیم مداراکنیم.
 • ملیحه IR ۰۷:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
  1 1
  معذرت میخوام فاطمه خانم اما ما که متوجه نشدیم چی نوشتی!!!
 • علیرضا IR ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
  0 0
  ما هم همینطور