انفجار و آتش سوزی در روستای ملکی سه سنگر رشت مصدومی نداشت

رئیس سازمان آتش نشانی رشت و خدمات ایمنی شهرداری رشت از انفجار و آتش سوزی در روستای ملکی سه سنگر رشت خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشت.

شهرام مؤمنی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: آتش سوزی یک باب خانه ویلایی به مرکز ستاد فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله هفت آتش نشان به همراه دو دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه واقع در جاده سنگر، سه راه ملکی پس از تازه بقعه اعزام شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی رشت و خدمات ایمنی شهرداری رشت عنوان کرد: آتش نشانان به محض رسیدن با شعله‌های آتش در داخل خانه مواجه شدند و سریع نسبت به مهار آن اقدام کردند.

وی علت افنجار خفیف خانه را نشت گاز همراه با آتش سوزی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید، اما خسارات زیادی بر جای گذاشت.

مؤمنی با اشاره به اینکه خانه آتش گرفته دارای بیمه آتش سوزی است. خاطرنشان کرد: در پنج ماهه سال جاری ۲۹۶ مورد آتش سوزی منزل مسکونی در رشت رخ داده، که تنها ۲۷ درصد آن‌ها دارای بیمه آتش سوزی بوده اند.

به گزارش ایمنا، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت با تعداد ۳۸۰ نیروی آتش‌نشان و ۷۶ دستگاه خودروی سبک، نیمه‌سنگین و سنگین در ۱۴ ایستگاه فعالیت می‌کند.

کد خبر 440559

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.