۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵
حداث یک زمین تنیس در بندرعباس

شهردار منطقه دو بندرعباس از احداث یک زمین تنیس توسط این شهرداری خبر داد.

به گزارش ایمنا، مجتبی سلیمی اظهار کرد: حمایت از ورزش و ورزشکاران و کمک به زیرساخت‌های از حوزه پر اهمیت یکی از سیاست‌های مستمر شهرداری بندرعباس در سال‌های اخیر بوده است.

وی با بیان اینکه دیدگاه خوبی در مدیران شهرداری بندرعباس در رابطه با ورزش وجود دارد، افزود: در حوزه سخت‌افزاری و رونق‌بخشی به رشته‌های ورزشی مختلف، اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است.

شهردار منطقه دو بندرعباس با اشاره به احداث یک زمین تنیس با مساحتی بالغ بر سه هزار مترمربع، گفت: نگاه ما کمک به زیرساخت‌های رشته‌هایی است که شاید در گذشته کمتر به آن توجه شده و قصد داریم با بهره‌برداری این پروژه بخشی از نیازهای ورزش تنیس در استان را رفع کنیم.

سلیمی تاکید کرد: با بهره‌برداری از این پروژه همچنین سرانه ورزشی استان نیز افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه اعتبار پروژه زمین تنیس بالغ بر شش میلیارد ریال بوده است، عنوان کرد: زمین خاکی با زهکشی مناسب و استاندارد، دیوار تمرین، فضای اختصاصی تمرین سرویس، سالن فیتنس و بدنسازی ویژه تنیس، سکوی تماشاگران، اتاق نگهبانی، انبار، سرویس بهداشتی و نورپردازی استاندارد از بخش‌های در نظر گرفته شده در این پروژه است.

شهردار منطقه دو بندرعباس با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه مذکور از خردادماه ۹۷ در محدوده زیباشهر آغاز شده است، تصریح کرد: امیدواریم در هفته‌های آینده شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم.

کد خبر 438703

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.