افتتاح ۴ طرح عمرانی در هشترود در هفته دولت

شهردار هشترود از افتتاح چهار طرح عمرانی و خدماتی در هشترود طی هفته دولت خبر داد.

به گزارش ایمنا، مهدی پور صادق اظهار کرد: برای اولین بار در هفته دولت متقاضیان پروانه ساختمانی در هشترود پروانه‌های الکترونیکی دریافت خواهند کرد.

وی اضافه کرد: شهرداری هشترود در زمینه‌های فن آوری و سیستم فناوری اطلاعات موفقیت‌های چشمگیری داشته است و با آموزش نیروهای خود برای راحتی مردم و اینکه رفت و آمد مردم به شهرداری کم شود وهم در وقت ارباب رجوع صرفه جویی شود.

شهردار هشترود گفت: تا هفته دولت سال جاری با تعویض و نصب سیستم‌های جدید روی دستگاه‌های رایانه تمام درخواست‌های مراجعین به شهرداری ثبت الکترونیکی خواهد شد و اولین پروانه نیز در هفته دولت ارائه خواهد شد.

پور صادق به افتتاح چهار طرح اساسی و کلیدی در این شهر خبر داد و گفت: این طرح‌ها در مسکن مهر، خیابان دانشگاه، پارک جوان و پارک شهر هستند که حدود ۹۰ درصد کارهای عمرانی آنها تمام شده است و مابقی نیز تا اوایل شهریور تمام می‌شود و در هفته دولت این طرح‌ها افتتاح خواهند شد تا مردم هشترود بتوانند با خانواده‌های خود در این اماکن‌ها با خیال راحت رفت و آمد کرده و از امکانات تعبیه شده این مکان‌ها استفاده کنند.

وی از شهروندان خواست که شهرداری را در انجام این طرح‌ها یاری کنند و عوامل شهرداری را تنها نگذارند وبا پرداخت به موقع عوارض و همچنین در تمیز نگهداشتن شهر و خصوصاً جوی‌های آب که بعضی از مردم خیال می‌کنند که این جوی‌ها محلی برای ریختن زباله است در حالی که چنین نیست شهرداری در نقطه به نقطه شهر باکس‌هایی تعبیه کرده است که مردم زباله‌های خود را با گذاشتن در پلاستیک در این باکس‌ها قرار دهند.

شهردار هشترود اضافه کرد: در این وضعیت کرونایی گاهی کسانی هستند که ماسک و دستکش خود را همین طور در محیط رها می‌کنند.

وی با اشاره به معضل سگ‌های ولگرد نیز گفت: با انعقاد قرارداد پیمانکار این کار نیز مشخص شده است و هفته‌ای سه یا چهار روز اقدام به زنده گیری سگ‌ها می‌کنند.

منبع: مهر

کد خبر 438653

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.