سخنگوی سپاه: آماده واگذاری فضای لازم برای برگزاری کنکور هستیم

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از اعلام آمادگی این نهاد برای واگذاری مکان‌های آموزشی و ورزشی خود در سراسر کشور برای کمک به وزارت علوم در برگزاری مطلوب آزمون سراسری سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش ایمنا به نقل از سپاه نیوز، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیانیه مشترکی درباره برگزاری آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ مرداد و اول شهریور ماه سال ۱۳۹۹، صادر کردند.

در همین ارتباط سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، سخنگو و مسؤول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اعلام آمادگی سپاه برای کمک به تأمین فضای مورد نیاز جهت برگزاری آزمون سراسری کشور گفت: طبق تدبیر سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه مقرر گردید در صورت درخواست وزارت علوم و استانداران سراسر کشور و متناسب با نیازهای اعلامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانشگاه‌ها و مراکز عمده آموزشی و ورزشی خود را که از استانداردهای لازم برای اجرای پروتکل‌های آزمون و نیز دستورالعمل‌های بهداشتی مورد تأیید ستاد ملی مبارزه با کرونا برخوردار است، در اختیار مجریان آزمون قرار دهد.

وی برگزاری آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها آن هم در عصر کرونا را از رخدادهای بزرگ و ماندگار کشور قلمداد و تصریح کرد: بی‌شک تحقق مطلوب این رخداد مبارک آن هم در شرایطی که آحاد ملت و از جمله داوطلبان کنکور سراسری در حال مبارزه نفس‌گیر با شیوع بیماری کرونا هستند، نیازمند یک رویکرد، همراهی و مشارکت ملی است.

سخنگوی سپاه با تاکید بر اینکه امیدوار است نسل جوان جامعه به عنوان سرمایه‌های راهبردی کشور در کمال امنیت، آرامش، سلامت و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی حضوری موفق در آزمون سراسری سال ۹۹ داشته باشند، تصریح کرد: به فضل الهی نسل جوان دانشجوی آینده با حضور موفق در آزمون کنکور، خود را مهیای ورود به دانشگاه و طی مدارج علمی برای پیشرفت و سربلندی ایران عزیز کنند.

رمضان شریف خاطرنشان کرد: سپاه و بسیج در برگزاری کنکور سراسری از هرگونه کمک به مجریان و دست‌اندرکاران آن دریغ نخواهد کرد.

کد خبر 438495

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.