بیش از دو سوم شهروندان یاسوجی از ماسک استفاده نمی‌کنند!

شهردار یاسوج گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد که بیش از دو سوم مردم شهر یاسوج از ماسک استفاده نمی‌کنند و هنوز بحث استفاده از آن را جدی نگرفته‌اند.

به گزارش ایمنا، نستهن مقدم با گلایه از شهروندان یاسوجی به خاطر رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، اظهار کرد: مردم شهر یاسوج و حومه، هنوز بحث استفاده از ماسک را جدی نگرفته‌اند.

وی افزود: رصد مراکز برخی استان‌های مجاور نشان می‌دهد که مردم این شهرها با جدیت پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند این در حالی است که رصدها نشان می‌دهد بیش از دو سوم شهروندان یاسوجی از ماسک استفاده نمی‌کنند.

شهردار یاسوج گفت: از رسانه‌ها و فضای مجازی می‌خواهیم کمپینی با عنوان «ماسک شما از من و ماسک من از شما محافظت می‌کند» تشکیل داده و از مردم بخواهند توجه بیشتری به رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشته باشند.

مقدم عنوان کرد: از شهروندان انتظار داریم دستورالعمل‌ها را رعایت کنند و بیش از این، برای خدمت‌گزاران خود در دستگاه‌های اجرایی دردسر ایجاد نکنند.

وی با اشاره به با وضعیت پارک‌های این شهر، گفت: پارک‌ها خلوت شده و آنچنان مسافری در شهر نیست، به طوری که حجم مسافران ورودی به شهر یاسوج، نسبت به گذشته، حدود ۹۵ درصد کاهش یافته است.

کد خبر 438356

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.