اجازه نمی‌دهیم کرونا باعث ترک تحصیل حتی یک نفر شود

وزیر آموزش و پرورش درباره نحوه آموزش به دانش آموزانی که به نرم افزار شاد دسترسی ندارند، بیان کرد آموزش و پرورش در قبال دانش آموزانی که به شبکه شاد دسترسی ندارند، مسئول است

به گزارش ایمنا، محسن حاجی میرزایی درباره نحوه آموزش به دانش‌آموزانی که دسترسی به شبکه شاد ندارند، اظهار کرد: ما در قبال تک تک دانش‌آموزان و همه کسانی که دسترسی به نرم افزار شاد ندارند مسئول هستیم.

وی تصریح کرد: اطمینان می‌دهیم در سال تحصیلی جدید اگر دانش‌آموزی به شبکه شاد دسترسی داشت از این طریق و اگر نداشت هم به طرق دیگر آموزش را به او ارائه خواهیم داد.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص اینکه آموزش‌ها در سال تحصیلی جدید از چه طریقی خواهد بود، تأکید کرد: آموزش‌ها در سال تحصیلی جدید به صورت حضوری، از طریق تلویزیون و از طریق بسته‌های آموزشی به دانش آموزان خواهد بود.

بر اساس گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ حاجی میرزایی درباره سه میلیون دانش‌آموزی که امکان دسترسی به شاد ندارند، گفت: تلاش داریم با تفاهم نامه با نهادهای خیریه امکاناتی برای دانش‌آموزانی که به شاد دسترسی ندارند، ارائه کنیم. بنابراین اجازه نخواهیم داد کرونا موجب ترک تحصیل دانش‌آموزان شود.

کد خبر 438112

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.