آمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در ۱۷ مرداد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند و مورد فوتی در ۲۴ ساعته گذشته رخ نداده است.

سید علیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با بیان اینکه تاکنون ۴۷ هزار و ۸۳۴ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: سه هزار و ۴۰۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته در این منطقه ۱۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، تصریح کرد: از این تعداد یک نفر اهل نطنز، یک نفر اهل بادرود، یک نفر اهل توابع کاشان و ۱۵ نفر اهل کاشان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در مجموع فعلاً ۸۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی منطقه کاشان وجود دارد که ۱۵ نفر از آن‌ها در بخش‌های ویژه بستری هستند و مورد فوتی در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

وی اضافه کرد: با اضافه شدن هشت مورد تست کرونا مثبت جدید تاکنون جواب آزمایش دو هزار و ۱۶۴ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده است.‌

کد خبر 437671

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.