محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها در تعطیلات پایان هفته

پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کشور را با توجه تعطیلات پایان هفته اعلام کرد.

به گزارش ایمنا، با توجه به تعطیلات پایان هفته و نیز به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت ها و ممنوعیت‌های تردد از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در محورهای ذیل به اجرا در می‌آید.

۱- تردد موتورسیکلت: از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۱۵ الی ساعت ۶ روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۱۹ از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

 – تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

۲- محور کرج _ چالوس: الف - تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع است.

(موج رفت)

ب - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲روز های چهارشنبه و پنجشنبه تاریخ های ۱۵ و ۹۹/۰۵/۱۶ الی ساعت دو روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران - شمال ممنوع است.

در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انوع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه و پنجشنبه تاریخ های ۱۵ و ۹۹/۰۵/۱۶ الی ساعت دو روزهای بعد از کرج (دو راهی شهرستانک) و آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

(موج برگشت)

پ - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه و شنبه تاریخ های ۱۷ و ۹۹/۰۵/۱۸ الی ساعت دو روزهای بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای جمعه و شنبه تاریخ های ۱۷ و ۹۹/۰۵/۱۸ الی  ساعت دو روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاده راه تهران - شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

۳- محور هراز:

الف - تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

ب - تردد کلیه کامیون‌ها، کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۱۵ از محور هراز ممنوع است.

پ - تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه تاریخ‌های ۱۶، ۱۷ و ۹۹/۰۵/۱۸ الی ساعت دو روزهای بعد، از محور هراز ممنوع است.

منبع: ایلنا

کد خبر 437441

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.