آکادمی ملی المپیک میزبان قرعه‌کشی لیگ برتر والیبال

قرعه‌کشی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران، روز دوشنبه ۲۰ مردادماه برگزار خواهد شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از فدراسیون والیبال، قرعه کشی سی و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران ساعت ۱۰ صبح دوشنبه بیستم مردادماه با حضور نمایندگان باشگاه‌ها در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار می‌شود.

سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال درباره مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر والیبال، گفت: نامه‌ای به باشگاه‌ها ارسال شده تا دو نماینده خود را برای حضور در مراسم قرعه‌کشی معرفی کنند. باشگاه‌ها تا فردا چهارشنبه ۱۵ مردادماه فرصت دارند نمایندگان خود را برای شرکت در این مراسم به فدراسیون معرفی کنند.

شهرام عظیمی با اشاره به شروط حضور تیم‌ها در قرعه کشی لیگ برتر، افزود: شرکت تیم‌ها در قرعه‌کشی، منوط به تعیین تکلیف بدهی‌ها و واریز ورودی مسابقات لیگ برتر والیبال سال ۹۹ است.

ستاد مقابله با کرونا وزارت ورزش و جوانان، به دلیل وضعیت شهر تهران از نظر شیوع ویروس کرونا، با حضور هیچ فرد دیگری از جمله خبرنگاران در این نشست موافقت نکرده است و گزارش کامل مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر والیبال، از طریق روابط‌عمومی در سایت فدراسیون منتشر می‌شود.

کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال در نظر دارد در صورت تأیید ستاد مقابله با کرونا، لیگ برتر مردان سال ۹۹ را از نیمه شهریورماه آغاز کند.

کد خبر 437212

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.