احتمال واگذاری پارک بانوان شهرکرد به بخش خصوصی

شهردار شهرکرد گفت: در راستای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی در پارک بانوان طرح واگذاری این پارک به بخش خصوصی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش ایمنا، بهادر عبدالغنی اظهار کرد: براساس اعلام استاندار، متولی بوستان‌ها شهرداری و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرکرد است.

وی افزود: پیرو مذاکرات به عمل آمده با معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری بررسی‌های لازم در راستای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی، بی‌حجابی و فروش مواد مخدر در پارک‌های سطح شهر انجام و با همکاری دستگاه‌های متولی نظارت‌ها تشدید خواهد شد.

شهردار شهرکرد با اشاره به برخی آسیب‌های اجتماعی در پارک بانوان، عنوان کرد: در راستای کاهش آسیب‌ها در این پارک ورود افراد با کارت شناسایی معتبر انجام و ایجاد مراکز فرهنگی و اجرای برنامه‌های فرهنگی، افزایش نصب دوربین‌های مداربسته، استقرار نیروهای امنیتی و انتظامی در محیط بیرونی و داخل پارک در دستور کار قرار گرفت.

عبدالغنی خاطرنشان کرد: برقراری امنیت با همکاری دستگاه‌های متولی و برون‌سپاری پارک به بخش خصوصی و پذیرش تمامی مسئولیت‌ها یکی دیگر از اقداماتی است که در دستور کار جهت ساماندهی پارک بانوان قرار دارد که نیاز است شرح خدمات برای واگذاری به بخش خصوصی در کمترین زمان تهیه و ارائه شود.

منبع: ایرنا

کد خبر 437187

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.