سپاهان به بهاروند نامه اعتراضی زد: اشتباه داوران دیگر توجیه و جایگاهی ندارد

باشگاه سپاهان اصفهان با ارسال نامه‌ای به سرپرست فدراسیون فوتبال، اعتراض رسمی به داوری مسابقه مقابل استقلال را اعلام کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، در پی اشتباه تأثیرگذار بیژن حیدری داور دیدار سپاهان و استقلال تهران، این باشگاه اعتراض خود را به صورت کتبی به فدراسیون فوتبال اعلام کرد.

در متن این نامه آمده است:

"جناب آقای بهاروند
سرپرست محترم فدراسیون فوتبال ج. ا. ایران

با سلام
احتراماً، همانگونه که مستحضر هستید هفته بیست و هفتم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران برگزار شد و متأسفانه تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در پی اشتباه محرز و تأثیرگذار داور بازی آقای بیژن حیدری که این اشتباه نیز توسط کارشناسان داوری تأیید شده است، گل اول مسابقه را دریافت و در ادامه منجر به شکست دو بر یک این تیم مقابل استقلال تهران شد.

از آنجائیکه سه هفته دیگر تا پایان مسابقات لیگ برتر باقیمانده است، این باشگاه درخواست دارد با توجه به حساسیت‌های بالای جدول برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و از آنجایی که حقی از تیمی ضایع نشود، نسبت به انتخاب داوران نهایت دقت را نموده زیرا پس از آن عذرخواهی داوران و دست اندرکاران دردی از تیم‌ها دوا نخواهد کرد و در این شرایط سخت که جامعه درگیر ویروس کرونا می‌باشد و هزینه‌های هنگفتی را به باشگاه‌ها تحمیل کرده است، اشتباه داوران دیگر توجیه و جایگاهی ندارد.

متأسفانه اشتباه تأثیرگذار داور در دیدار سپاهان اصفهان و استقلال تهران باعث ضایع شدن حق سپاهان شده و طلایی پوشان را از جایگاه اصلی خود در جدول رده بندی دور کرده است.

در پایان ضمن تأکید مجدد بر دقت در انتخاب داوران سه هفته پایانی مسابقات، خواهشمند است دستور فرمائید مباحث داوری این دیدار نیز مورد بررسی قرار گرفته و از نتیجه این باشگاه را مطلع سازند."

کد خبر 436804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.