افزایش تعداد مسافران مترو تهران با وجود لغو طرح ترافیک

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: با وجود نبود اجرای طرح ترافیک در تهران، تعداد مسافران مترو کاهش نیافته است.

به گزارش ایمنا، فرنوش نوبخت با اشاره به آمار مسافران شبکه مترو در پی لغو اجرای طرح ترافیک اظهار کرد: از روز گذشته (شنبه، ۱۱ مردادماه) اجرای طرح ترافیک بنا بر مصوبه ستاد ملی کرونا لغو شد و انتظار می‌رفت که تعداد مسافرین شبکه حمل و نقل مترو نیز کاهش یابد.

وی با اعلام آمار مسافران روز گذشته (شنبه) مترو گفت: نکته قابل توجه این است که با وجود لغو اجرای طرح ترافیک از روز گذشته، اما روز گذشته تعداد مسافران مترو از سه‌شنبه و چهارشنبه هفته قبل که طرح ترافیک اجرا می‌شد، بیشتر بوده است و به عبارتی دیگر در روز سه‌شنبه و چهارشنبه هفته گذشته مسافران مترو کمتر از تعداد مسافران روز گذشته بودند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو با بیان اینکه آمار مسافران مترو روز گذشته و امروز (شنبه و یکشنبه) نسبت به روزهای دیگر که طرح ترافیک اجرا می‌شد تغییر چشمگیری نکرده و هنوز سقف مسافران مترو همان ۸۲۰ هزار نفر است، گفت: شبکه مترو از اینکه تعداد مسافران کمتر شود استقبال می‌کند چرا که می‌توانیم فاصله‌گذاری اجتماعی را بیشتر رعایت کنیم.

وی با بیان اینکه مترو همچنان با قدرت و حداکثر ظرفیت به ارائه خدمات مشغول است، گفت: سرفاصله حرکت قطارها همان سه و نیم دقیقه است و برخی شایعات مبنی بر اینکه تعداد قطارها را کم کردیم، صحت ندارد.

کد خبر 436775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.