فراخوان طرح‌های پژوهشی نهاد کتابخانه‌های کشور منتشر شد

دفتر پژوهش و آموزش بر اساس نیازهای پژوهشی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پژوهشگران را به مشارکت در طرح‌های پژوهشی سال ۱۳۹۹ فرا خواند.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتاب خانه‌های عمومی کشور، دومین فراخوان دوسالانه نهاد به منظور حل مسائل پژوهشی کتاب خانه‌های عمومی از سوی دفتر پژوهش و آموزش نهاد منتشر شد.

در این فراخوان از شخصیت‌های حقوقی (دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، انجمن‌های علمی، شرکت‌های دانش‌بنیان و …) و حقیقی (پژوهشگران و دانشوران دانشگاهی و منفرد) در دامنه‌های موضوعی و رشته‌های تخصصی: علم اطلاعات و دانش‌شناسی، علوم اجتماعی و رفتاری، حقوق و سیاست‌گذاری عمومی، علوم مالی و اقتصادی، مدیریت و کارآفرینی، مهندسی (عمران، شهرسازی، تأسیسات، صنایع، رایانه و فناوری اطلاعات)، مطالعات علم و فناوری (علوم محض، تاریخ و فلسفه و سیاست‌گذاری و ترویج علم و فناوری)، هنر و معماری دعوت شده است پیشنهادهای خود را در انطباق با درخواست‌نامه‌های (RFP) اعلام‌شده تا دهم مهرماه ۱۳۹۹ تنظیم نموده، از طریق سامانه «مدیریت طرح‌های پژوهشی نهاد کتاب خانه‌های عمومی کشور» ارسال کنند.

بنا بر این اطلاعیه، انتشار ۱۲ درخواست‌نامه این فراخوان در دو مرحله (۱۱ مرداد: هشت درخواست‌نامه؛ ۲۰ مرداد: چهار درخواست‌نامه) صورت می‌گیرد.

همچنین از آنجا که زمان ثبت طرح‌های پژوهشی در سامانه ملّی سمات و دریافت شناسه رهگیری و انعقاد قرارداد، محدود و تعریف‌شده است، مهلت ارسال پیشنهاده تمدید نخواهد شد و پنجم آبان، زمان اعلام نتایج داوری پیشنهادهها خواهد بود.

لازم به ذکر است کارکنان نهاد کتاب خانه‌های عمومی کشور و مجریان طرح‌های پژوهشی جاری نهاد کتاب خانه‌های عمومی کشور نمی‌توانند در این فراخوان شرکت کنند و مشارکت و تداوم همکاری ایشان از طریق (شبکه متخصصان کتابخانه عمومی) و فراخوان‌های آتی امید می‌رود.

متن کامل فراخوان و فایل درخواست نامه‌ها از طریق سامانه «مدیریت طرح‌های پژوهشی نهاد کتاب خانه‌های عمومی کشور» به نشانی http://rpm.iranpl.ir قابل مشاهده و دسترسی است.

کد خبر 436656

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.