باشگاه ذوب آهن علیه اشتباهات داوری اطلاعیه صادر کرد

روابط عمومی و امور بین الملل باشگاه ذوب آهن در اطلاعیه ای نسبت به داوری های لیگ برتر فوتبال اعتراض کرد و خواستار رسیدگی به این موضوع شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل باشگاه ذوب آهن، روابط عمومی این باشگاه با انتشار ویدئویی از صحنه گل آفساید تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در رابطه با آنچه در هفته‌های اخیر برای تیم فوتبال ذوب آهن رقم خورده است، به شدت اعتراض کرد.

در این اطلاعیه آمده است: "دیگر کار از اشتباه، خطای دید و داور هم انسان است و جایز الخطا، گذشته است!؟ آنچه در طول این فصل و به ویژه در هفته‌های اخیر بر سر تیم فوتبال ذوب آهن آمده است را با هیچ حرف و سخنی نمی‌توان توجیه کرد؟! در این فصل اشتباهات فاحش و مکرر داوری تیم فوتبال پرافتخار ذوب آهن را در آستانه سقوط به دسته پایین‌تر قرار داده و هیچکس هم پاسخگو نیست! اشتباهاتی که از مرز سهوی بودن فراتر رفته و عذرخواهی‌های پیاپی مسئولین هم دردی را از شرایط کنونی ما دوا نخواهد کرد.

اشتباهات تأثیر گذار داوری در حداقل ٩ دیدار این فصل جایی برای دفاع باقی نمی‌گذارد و در همین چند مسابقه اخیر نیم فصل دوم رقابت‌ها، تیم فوتبال ذوب آهن به طور مستقیم و با مستندات موجود، از قضاوت اشتباه تیم‌های داوری دیدار با استقلال تهران، سپاهان، پیکان، پدیده شهر خودرو، ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان ضربه خورده است. به عنوان مثال و شاهدی بر این مدعا، در مسابقه با تیم فوتبال ماشین سازی تبریز همه جامعه فوتبال ایران به عینه مشاهده کردند که دو گل صد درصد سالم ذوب آهن نادیده انگاشته شد و کاپیتان خوش اخلاق تیم فوتبال ذوب آهن اخراج شد و از طرفی در مسابقه شب گذشته هم گل مردود و صد در صد آفساید تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان، خطا و اخراج کاملاً اشتباه نژاد مهدی مدافع تیم فوتبال ذوب آهن به علاوه اشتباهات ریز و درشت دیگر، نشانگر همین مساله است که اراده‌ای فراتر از اشتباهات داوری معمول، ذوب آهن را نشانه رفته‌اند.

گویا در جلسه‌های پشت پرده فوتبال ایران به این استدلال و نتیجه رسیده‌اند که یک تیم لیگ برتری برای استان اصفهان کافی است و جای بسیار تأسف دارد که به اذعان همه و همه، فوتبال اصفهان و دو تیم اصفهانی ذوب آهن و سپاهان از سالیان گذشته تاکنون، افتخارات بیشماری را برای فوتبال این مرز و بوم رقم زده‌اند که بر همگان عیان است. علاوه بر اینکه دو باشگاه ساختارمند و به معنای واقعی باشگاه ذوب آهن و سپاهان، در عرصه ورزش کشور چه در حوزه بانوان و چه در حوزه آقایان خدمات کتمان ناپذیری را به ورزش این سرزمین ارائه کرده‌اند. در هر حال به نظر می‌رسد که آنچه بر سر ذوب آهن در حال رقم خوردن است دیگر جای هیچ گونه توجیه، عذرخواهی و اغماضی نداشته و چنانچه این روند ادامه شوم خود را رقم زند، در شرایط کنونی فوتبال ایران، دیگر نه از تاک نشانی خواهد ماند و نه از تاک نشان. "

کد خبر 436586

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.