۱۵۷ مصدوم انواع حوادث به مراکز درمانی منتقل شدند

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از انتقال ۱۵۷ مصدوم انواع حوادث به مراکز درمانی طی ۷۲ ساعت گذشته در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ایمنا، محمدباقر محمدی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در مدت یاد شده و با تلاش امدادگران و نجاتگران هلال احمر در سراسر کشور، ۲۸۰ مورد مأموریت امداد و نجات برای امدادرسانی به ۳۷۷ نفر از هموطنان آسیب دیده و متأثر از انواع حوادث در سراسر کشور انجام شد.

وی درباره نجات جان مصدومان حوادث، اضافه کرد: با اعزام گروه‌های واکنش سریع امدادی هلال احمر به محل وقوع حوادث یاد شده، امدادگران و نجاتگران هلال احمر توانستند جان ۲۰۱ مصدوم را نجات دهند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر، گفت: با تلاش امدادگران و نجاتگران اعزامی به محل وقوع حوادث یاد شده ۱۵۷ نفر از مصدومان برای دریافت خدمات تکمیلی به مراکز درمانی و بیمارستانی منتقل و ۱۰۷ نفر دیگر نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

محمدی، تصریح کرد: در مدت ۷۲ ساعت گذشته ۱۵ عملیات رهاسازی و نجات فنی نیز برای خدمات رسانی و نجات به ۱۸ مصدوم از سرنشینان گرفتار و آسیب دیده حوادث رانندگی از میان خودروهای آسیب دیده و تصادفی با استفاده از ست‌های نجات هیدرولیک و پنوماتیک انجام شده است.

بنا به گزارش ایرنا، وی از مردم خواست تا در صورت قرار گرفتن در وضعیت‌های اضطراری و پیچیده انواع حوادث و سوانح با شماره ۱۱۲ مرکز پاسخگویی فوری به انواع حوادث در سراسر کشور تماس بگیرند.

کد خبر 436537

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.