آمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در ۵ مرداد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۲۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند و یک مورد فوتی رخ داده است.

سید علیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با بیان این که تاکنون ۴۴ هزار و ۵۱۳ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: سه هزار و ۲۵۴ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به این که طی ۲۴ ساعت گذشته در این منطقه ۲۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، تصریح کرد: از این تعداد یک نفر اهل توابع کاشان، یک نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل قم و یک نفر اهل دلیجان و ۲۱ نفر اهل کاشان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در مجموع فعلاً ۹۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی منطقه کاشان بستری هستند و یک مورد فوتی مرد ۸۵ ساله در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

وی اضافه کرد: با اضافه شدن ۳۲ مورد تست کرونا مثبت جدید تاکنون جواب آزمایش یک هزار و ۹۲۸ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده است.‌

کد خبر 435624

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.