۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
زیباسازی نمای شهری در ساری

شهردار ساری با بیان این که زیبا سازی محیط شهری نقش مهمی در ارتقای روحیه شهروندان بویژه در روزهایی که مردم درگیر مسائل شیوع ویروس کرونا هستند دارد و بر ضرورت اجرای طرح زیبا سازی شهری تاکید کرد.

به گزارش ایمنا، عباس رجبی در جلسه‌ای که با حضور شهرداران مناطق سه گانه شهری و معاونان و جمعی از مدیران شهری شهرداری ساری برگزار شد با تاکید بر تقویت زمینه‌های نشاط اجتماعی در بین مردم در شرایط خاص شیوع بیماری کرونا اظهار کرد: مناطق سه گانه و سازمان‌های مربوطه از هیچ اقدامی در راستای افزایش انگیزه و تقویت نشاط اجتماعی شهر و شهروندان دریغ نکنند.

وی افزود: بهبود نمای بصری شهر می‌تواند یکی از مهم‌ترین خدمات شهرداری ساری در راستای سلامت شهروندان و افزایش نشاط عمومی باشد.

شهردار ساری رنگ آمیزی جداول، نصب المان‌های شهری، تیرهای روشنایی و نورپردازی مناسب در شب را از مهم‌ترین خدمات برای بهبود نمای بصری شهری دانست و اظهار کرد: بدون تردید رنگ آمیزی موارد فوق یکی از ساده‌ترین روش‌های بهبود نمای بصری و زیبا سازی شهری است که می‌تواند تأثیر بسزایی در تقویت روحیه مردم و افزایش نشاط شهروندی داشته باشد.

رجبی با اشاره به در پیش بودن ایام دهه مبارکه ولایت و فرارسیدن اعیاد بزرگ قربان و غدیر از شهرداران مناطق خواست تا با توجه بیشتر به ضرورت تقویت روحیه شهروندان در روزهای مبارزه با شیوع ویروس کرونا، نصب المان‌های مرتبط با این ایام و رنگ آمیزی، زیباسازی و بهبود منظر شهری را در دستور کارهای ویژه قرار دهند و گزارش اقدامات را به شهروندان ارائه کنند.

منبع: مهر

کد خبر 435432

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.