راهکار شهرداری درگهان برای استفاده از ایده‌های برتر

شهردار درگهان گفت: با فراخوان «ایده بده، جایزه ببر»، شهروندان را به تفکر برای ارائه ایده‌های برتر و دریافت جایزه تشویق کرده‌ایم.

به گزارش ایمنا، سید محمد کاظمی شهروبی اظهار کرد: شهرداری درگهان همیشه از ایده‌های برتر برای ارائه خدمات بهتر حمایت کرده و این بار هم در زمان شیوع ویروس کرونا در مناطق مختلف از جمله جزیره قشم، از شهروندان انتظار دارد در این مسیر، یاریگر خدمتگزاران خود باشند.

وی ادامه داد: شیوع ویروس کرونا تأثیر منفی بسیار زیادی بر حوزه اقتصادی داشته و امیدواریم مردم در این دوران که فرصت بیشتری برای اندیشیدن دارند، ایده‌های برتر خود که در حوزه‌های مختلف به آسایش و راحتی عمومی منجر می‌شود را به شهرداری درگهان ارائه کنند.

شهردار درگهان گفت: از میان ایده‌های خلاقانه‌ای که مردم از طریق پیام رسان واتساپ به شماره ۰۷۶۳۵۲۶۱۰۰ به شهرداری درگهان ارسال می‌کنند، سه ایده برتر در حوزه‌های عمرانی، خدمات شهری، فرهنگی، آموزشی، ورزشی برای دریافت جوایز ۱۰۰ میلیون ریالی انتخاب خواهند شد.

شهروبی گفت: شهروندان از هم اینک می‌توانند نسبت به ارائه ایده‌های برتری که با راهکار اجرایی همراه باشد را بررسی کنند و از ۲۱ تا ۳۱ مرداد ماه از طریق خط اعلام شده به شهرداری درگهان ارسال کنند.

وی با بیان اینکه احتمال دارد در بین ایده‌های ارائه شده، فرصتی برای ایجاد تحول در سیستم خدمات شهرداری ایجاد شود، افزود: ما همیشه بر این باور بوده و هستیم که از اندیشه‌های برتر مردم بهره ببریم و امیدواریم با این اقدام مسیر خدمت به مردم هموارتر شود.

منبع: فارس

کد خبر 435387

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.