سعیدی: حدادی در داخل کشور می‌تواند پایش را درمان کند

دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: نظر کمیسیون پزشکی فدراسیون دوومیدانی و کمیته ملی المپیک این است که حدادی می تواند در داخل از کشور به درمان ضایعه پاشنه خود را درمان کند.

به گزارش ایمنا، کیکاوس سعیدی در خصوص اینکه کمیسیون پزشکی کمیته ملی المپیک با درخواست احسان حدادی برای جراحی خار پاشنه به اروپا اعزام شود، اظهار کرد: ما در کمیته ملی المپیک خودمان را متعهد به ورزشکاران و قهرمانان می‌دانیم و بر این باور هستیم که حمایت‌ها پیوسته باشد نه مقطعی، کما اینکه هزینه‌های درمان برخی عزیزان از جمله سهراب مرادی و حمیده عباسعلی را به طور کامل پرداخت کردیم تا این عزیزان به آمادگی لازم برسند.

وی افزود: به طور کلی در مورد هزینه‌های اردویی از طریق فدراسیون مربوطه اقدام می‌کنیم، احسان حدادی هم یکی از سرمایه‌های ملی ما است و بارها برای کشور افتخار آفرینی کرده است. در این مورد به خصوص و اتفاقی که برای وی به وجود آمده در هیأت اجرایی همه چیز را بررسی کردیم که به جمع بندی نرسیدیم. به نظرمی رسد کمیسیون پزشکی فدراسیون دوومیدانی و کمیته ملی المپیک جمع بندی نکردند.

سعیدی تاکید کرد: طبعاً حدادی هم دوست ندارد ارز از کشور خارج کند و به همین دلیل ما سعی می‌کنیم کار درمانی ضایعه پاشنه احسان حدادی را در داخل کشور انجام بدهیم.

دبیر کل کمیته ملی المپیک در خصوص اینکه ظاهراً خیلی‌ها در کمیته ملی المپیک کرونا گرفته‌اند، عنوان کرد: در راستای سیاست‌های ستاد ملی کرونا و رعایت پروتکل‌های درمانی و بهداشتی یک مرحله تست کلی از همکاران گرفتیم.

وی تاکید کرد: چند نفر معدودی از همکاران ما که مشکوک بودند به قرنطینه رفتند اما بیش از ۹۵ درصد تست‌ها منفی بود. البته در مقطعی برخی جلسات حضوری برگزار شد ولی به محض اینکه فاز دوم کرونا شکل گرفت، صالحی امیری دستور داد که جلسات به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شود.

وی در خصوص اینکه آیا خودش کرونا گرفته است گفت: من ۲ بار تست دادم که منفی بود ولی علائمی داشتم که ۲ هفته در قرنطینه بودم. خوشبختانه آقای پیمان فخری هم از بیمارستان مرخص شد و به زودی به بهبودی کامل می‌رسد.

منبع: فارس

کد خبر 435298

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.