راه‌اندازی سامانه نظام پیشنهادات شهروندان

شهردار بندرعباس از راه اندازی سامانه «نظام پیشنهادات» به منظور دریافت نظرات مردمی در خصوص بخش‌های مختلف مدیرت شهری و خدمات در حال ارائه، خبر داد.

عباس امینی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: مشارکت شهروندان در امور مدیریتی شهر یکی از ضروریات است.

وی با بیان اینکه بخشی از این نگاه معطوف به مشارکت فکری است، افزود: شهرداری‌ها به عنوان نهادی که بیشترین خدمات عمومی را به شهروندان ارائه می‌کنند، همواره در جامعه شهری مورد نقد و بررسی فراوان قرار می‌گیرند.

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه ارتباط بین شهروند و شهرداری‌ها دوسویه است، خاطرنشان کرد: نظرسنجی عمومی یکی از راه‌های تعیین میزان رضایتمندی برنامه‌های شهرداری است که این مسئله در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شده است.

امینی‌زاده با اشاره به تعریف این سامانه پیشنهاد، عنوان کرد: در تعریف ما هر نوع ایده، ابتکار، نظر و راهکار که عملی و کارا باشد و در راستای بهبود فعالیت‌ها و فرایندهای انجام کار، ارتقای بهره وری و کیفیت، صرفه جویی و کاهش هزینه‌ها، افزایش ایمنی و سلامت، افزایش رضایتمندی کارکنان و مراجعان که به طور مستقیم یا غیر مستقیم با وظایف شهرداری بندرعباس مرتبط باشد، پیشنهاد تلقی می‌شود.

وی تاکید کرد: شهروندان از تمامی اقشار می‌توانند با مراجعه به سایت شهرداری بندرعباس در بخش خدمات الکترونیک، پیشنهادات خود را ثبت کنند.

کد خبر 433981

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.