برخورد سازمان تاکسیرانی با رانندگان بدون ماسک!

رئیس اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با تاکید بر لزوم سخت گیری در مورد رعایت پروتکل های بهداشتی توسط سازمان‌های تاکسیرانی و شهرداری‌ها افزود: قطعاً با رانندگان متخلف بدون ماسک برخورد خواهد شد.

به گزارش ایمنا، مرتضی ضامنی ضمن قدردانی از رانندگان تاکسی که مسائل بهداشتی را رعایت می‌کنند، اظهار کرد: معدود رانندگانی هستند که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و به همین منظور هم سازمان‌های تاکسیرانی در سراسر کشور عدم استفاده از ماسک توسط رانندگان را به عنوان یک تخلف محسوب می‌کنند.

وی با اشاره به برخورد سازمان‌های تاکسیرانی سراسر کشور با متخلفان در این حوزه گفت: کمیته‌های انضباطی هر شهرداری این موضوع را به عنوان یک تخلف با اولویت مورد بررسی قرار می‌دهند.

رئیس اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: طبق آئین نامه قانون مربوط به تاکسیرانی، کمیته انضباطی تخلفات گوناگون را بررسی و نسبت به صدور حکم متناسب با تخلف صورت گرفته اقدام می‌کند. مردم هم در صورت مشاهده این تخلفات می‌توانند موارد را به خطوط ارتباطی شهرداری‌ها اطلاع دهند تا اقدامات لازم به عمل آید.

ضامنی با اشاره به تخلف تاکسی‌های خطی داخلی و بین شهری از پروتکل‌های بهداشتی گفت: سازمان‌های تاکسیرانی و شهرداری‌ها سخت گیری‌های لازم را در این خصوص انجام می‌دهند و قطعاً با این رانندگان متخلف برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

منبع: ایسنا

کد خبر 433431

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.