باید در اصفهان می نشستیم تا آقایان قهرمان شوند!/ رای کمیته انضباطی به حق نیست

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: کمیته انضباطی بی احترامی و فحاشی که به ما شد را ندیده که نمی دانم طبق چه اصولی رای صادر کرده است. طبق رای کمیته انضباطی همه جریمه ها برای مس سونگون است و گیتی پسند تیم آرام و خوبی بوده است!

علی افضل در گفت و گو با خبرنگار ایمنا در رابطه با رأی کمیته انضباطی برای بازی فینال، اظهار کرد: اطلاعی نداریم چه مستنداتی برای کمیته انضباطی فرستادند و چه کسی آن را نوشته که من را یکسال محروم کردند، اما از مالک باشگاه گیتی پسند که همراه با سرمربی این تیم شروع کننده بحث بودند تقدیر شده و حمید بیغم را تنها یک جلسه از همراهی تیم محروم کردند.

وی ادامه داد: به سرمربی گیتی پسند گفتم باید آدم معرفت داشته باشد که او شروع به فحاشی کرد. کمیته انضباطی بی احترامی و فحاشی که به ما شد را ندیده و نمی دانم طبق چه اصولی رأی صادر کرده است. طبق رأی کمیته انضباطی همه جریمه‌ها برای مس سونگون است و گیتی پسند تیم آرام و خوبی بوده!

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون با بیان اینکه اگر مقابل گیتی پسند بازی را واگذار می‌کردیم انسان‌های خوبی بودیم، تصریح کرد: تخلفات تیمی که هزینه‌های میلیاردی انجام داده و در این شرایط بد اقتصادی بازیکن خارجی گرفته به چشم نمی‌آید. جرم ما این است که با یک استان دیگر قهرمان لیگ برتر شدیم، باید در اصفهان می‌نشستیم تا آقایان بتوانند قهرمان شوند.

افضل در خصوص اعتراض به رأی کمیته انضباطی، خاطر نشان کرد: رأی کمیته انضباطی به حق نیست و من حرکتی انجام ندادم. در بازی رفت زمانی که تیمم بازی را برد به نشانه پیروزی دستم را مشت کردم که گیتی پسندی‌ها گفتند به ما توهین شده، در بازی برگشت بعد از پیروزی حتی خوشحالی نکردیم، اما بازهم گفتند که ما بی احترامی کردیم.

وی با اشاره به اینکه گیتی پسند باید ناکامیابی‌هایش را ریشه یابی کند، گفت: مدیریت قبلی گیتی پسند خوب بود و این تیم را در آسیا قهرمان کرد، اما مدیریت جدید از زمانی که آمده نتایج خوبی کسب نشده است. سالی که در این تیم حضور داشتم من را در نیم فصل به خاطر تنها یک شکست اخراج کردند. با قهرمانی که همراه تیم مس به دست آوردم ثابت کردم مشکل از سوی آنهاست. گیتی پسند تا زمانی که باخت‌های خود را تقصیر دیگران می‌داند به قهرمانی دست پیدا نمی‌کند.

کد خبر 432603

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.