اعزام تیمی از کمیسیون امنیت ملی برای بازدید از محل حادثه سایت نطنز

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تصمیم گیری درباره اعزام تیمی از اعضای این کمیسیون جهت بازدید از سایت هسته ای نطنز در جلسه فردا خبر داد.

به گزارش ایمنا به نقل از خانه ملت، یعقوب رضازاده روز شنبه در توضیح حادثه در تأسیسات هسته‌ای نطنز اظهار کرد: وزیر امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی مجلس در نشست فردا (یکشنبه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور پیدا خواهند کرد تا درباره قطعنامه اخیر شورای حکام به نمایندگان گزارش دهد، محمدجواد ظریف و علی اکبر صالحی در ارتباط با حادثه نطنز نیز باید توضیحاتی را ارائه کنند تا کمیسیون در جریان موضوع حادثه قرار گیرد.

وی درباره واکنش رژیم صهیونیستی به رخداد نطنز، افزود: قطعاً حمله سایبری اتفاق نیفتاده است کما اینکه سخنگوی سازمان انرژی اتمی هم اعلام کرد که در حال تحقیق و بررسی هستند و کارشناسان متخصص به محل اعزام شدند، این حادثه هیچ گونه تلفات جانی نداشته است.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما منتظر نتیجه بررسی و تحقیق در خصوص این حادثه هستیم، اما در صورت تأیید این موضوع که رژیم صهیونیستی در رخداد نطنز نقش داشته است، جمهوری اسلامی ایران پاسخ قاطع و مقابله‌ای خواهد داد.

رضازاده یادآور شد: پیشنهاد اعزام تیمی از اعضای کمیسیون به محل حادثه جهت بازدید از وضعیت سایت هسته‌ای نطنز در نشست فردای کمیسیون مطرح و در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد. زیرا یکی از وظایف کمیسیون امنیت ملی تحقیق و تفحص درباره مسائل امنیتی کشور است.

کد خبر 431984

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.