احتمال سرمربیگری ژاوی در بارسا قوت گرفته است

کیکه ستین هر روز بیشتر از روز قبل در منجلاب شکست فرو می‌رود و به نظر می‌رسد ژاوی گزینه سران بارسا برای جانشینی وی است.

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا و به نقل از آ اس، پیش از این نیز بارها ژاوی هرناندز، اسطوره بارسا از گزینه‌های مربیگری آبی اناری‌ها معرفی شده است. حتی در ابتدای فصل نیز این صحبت‌ها شنیده می‌شد که البته نهایتاً کیکه ستین سمت سرمربیگری بارسا را برعهده گرفت.

سران بارسا که از روز اول و با مصاحبه جنجالی ستین به شدت زیر ذرهبین منتقدان رفتند، حالا و پس از عقب ماندن بارسا از کورس قهرمانی با چالش بسیار بزرگی مواجه شده اند. منابع نزدیک به بارسا تاکید کرده اند که اخراج ستین ممکن است در دستور کار قرار بگیرد و نتیجه دیدار بارسا و اتلتیکو در این تصمیم بسیار تعیین کننده خواهد بود.

ژاوی که از زمان شروع مربیگری خود، یکی از گزینه‌های دلخواه هواداران بوده است در مصاحبه‌ای راجع به مربیگری در بارسا گفت: بزرگترین آرزوی من در حال حاضر این است که مربی بارسا بشوم و با این تیم به روزهای اوج برگردم.

سرمربی فعلی تیم السد قطر خاطرنشان کرد: دوست دارم که در زمان مناسب به بارسا برگردم و پروژه بازسازی را از صفر آغاز کنم. بارها گفته ام که تمایل دارم کنترل مسائل فوتبالی در بارسا را به دست بگیرم.

باید منتظر ماند و دید سران بارسا که بارها و بارها از عملکردشان انتقاد شده، در این برهه حساس چه تصمیمی خواهند گرفت. عده‌ای می‌گویند از ابتدا بسیاری اعتقاد داشتند ستین مربی بزرگی نیست و او را نمی‌توان در حد بارسا دانست، در حال حاضر شاید همین افکار در سر مدیران بارسا نیز باشد و احتمالاً بارتومئو با خود می‌گوید: هرجا جلوی ضرر را بگیریم، منفعت است!

کد خبر 431332

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.