حاجی زاده: بنای تصدی‌گری در صنعت خودرو را نداریم

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه گفت: کار ساخت با خودروسازان است، ما بنای تصدی‌گری نداریم و برای رفع وابستگی، به برطرف کردن کاستی‌های صنعت خودرو کمک می‌کنیم.

به گزارش ایمنا به نقل از سپاه نیوز، سردار امیرعلی حاجی‌زاده در بازدید از مرکز تحقیقات ماهواره و پژوهشکده خودرو و پلتفورم خودروی ملی اظهار کرد: خیلی از آقایان در کشور ما معتقدند که مشکلات اقتصادی و تحریم از طریق مذاکره و تعامل قابل حل است؛ بنده هم همین اعتقاد را دارم منتهی نه با آمریکا و دشمنان، بلکه این مذاکره و تعامل باید با ظرفیت‌های بسیار بی‌نظیر داخل کشور مثل دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان باشد.

وی افزود: امروز هم ما برای مذاکره و تعامل در بحث خودروسازی به دانشگاه علم و صنعت آمده‌ایم. دستاوردهای بسیار خوبی دارند و حرکت خوبی آغاز شده است. این ریل‌گذاری که برای بحث خودرو انجام شده است، آینده بسیار خوبی دارد.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه اظهار کرد: تمام کشورهای دنیا قائل به این هستند که ماهواره و ماهواره‌بر لبه تکنولوژی است و یک مساله‌های تک است. این فناوری را ما به کمک آمریکا و اروپا به دست نیاوردیم، بلکه به کمک ظرفیت‌های داخلی به این فناوری رسیدیم.

حاجی زاده گفت: امروز که ۶۰ سال از عمر صنعت خودروسازی در کشور ما می‌گذرد، می‌بینیم که مدیران بسیار خوب از بخش‌های مهم مصمم هستند که وابستگی به خارج را قطع کنند.

وی تاکید کرد: این ریل گذاری ما را به موفقیت خواهد رساند و البته نباید انتظار داشته باشیم که خیلی زود به موفقیت برسیم.

کد خبر 431199

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.