فردا آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

ثبت نام جدید و ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکترای تخصصی و پژوهشی سال ۹۹ که از روز دوم تیر آغاز شده است تا چهارم تیر ماه ادامه دارد.

به گزارش ایمنا و بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، طبق نوبت بندی جدید، برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۱۴ آزمون در صبح جمعه ۲۷ تیرماه ۹۹، ۲۰ آزمون در عصر جمعه ۲۷ تیرماه ۹۹، ۱۴ آزمون در صبح شنبه ۲۸ تیرماه ۹۹ و ۱۲ آزمون در عصر شنبه ۲۸ تیرماه ۹۹ و همچنین آزمون مجموعه داروسازی صبح روز یکشنبه ۲۹ تیرماه ۹۹ برگزار خواهد شد.

آخرین مهلت ثبت نام و ویرایش آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال ۹۹ گروه علوم پایه پزشکی و بهداشت و تخصصی از روز دوم تیر ماه آغاز شده و تا ۴ تیرماه ۹۹ ادامه دارد. با توجه به مصوبه یازدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مبنی بر برگزاری آزمون مرحله اول دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) به صورت کتبی (دفترچه و پاسخنامه کاغذی)، حوزه‌های آزمون دکتری تخصصی که به حد نصاب کافی برای تشکیل حوزه آزمون نرسیده‌اند، از فهرست محل‌های برگزار کننده آزمون حذف می‌شوند.

 داوطلبانی که این حوزه‌ها را به عنوان محل آزمون خود انتخاب کرده‌اند لازم است تا چهارشنبه، چهارم تیر ۹۹ نسبت به تغییر محل آزمون خود اقدام کنند. در حوزه‌های حذف شده به هیچ عنوان آزمون برگزار نخواهد شد و چنانچه داوطلبانی که این حوزه‌ها را انتخاب کرده‌اند در موعد مقرر نسبت به تغییر آن اقدام نکنند، این مرکز به ناچار نزدیک‌ترین حوزه ممکن را به طور خودکار برای این دسته از داوطلبان تعیین خواهد کرد. در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال ۱۳۹۹ گروه علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی تعداد ۱۷ هزار و ۶۸۳ نفر ثبت نام کرده‌اند.

کد خبر 430187

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.