قالیباف: خانواده شهدا از مجلس یازدهم انتظار خدمات انقلابی دارند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار خود با مادر شهید شاه‌آبادی گفت: ایشان به بنده و همه همکارانم گوشزد کردند که خانواده شهدا از این مجلس انتظار خدمت انقلابی دارند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، محمدباقر قالیباف در صفحه اینستاگرام خود نوشت: به واسطه بچه‌های جهادی یکی از قرارگاه‌های شرق تهران مطلع شدم که مادر یکی از شهدای سرافراز سال‌های دفاع مقدس، شهید آبادی بنده را برای شرفیابی خدمتشان صدا زده‌اند. دیشب و در شام شهادت حضرت امام صادق علیه السلام توفیق شد و خدمت ایشان رسیدم. مادری به صفا و معصومیت تمامی مادران شهدا. مادر شهید تعریف می‌کرد وقتی خبر شهادت شهید سلیمانی را شنیده است زانوانش از ناراحتی سست شده و بر زمین افتاده است، داغی چه بسا بزرگ‌تر از داغ فرزند برومندش.

آنچه برایم از همه دلنشین‌تر بود ماجرای یک گلدان است؛ مادر شهید گفتند که غرضم از صدا کردنت این بود که بیایی و گلدانت را ببری. گلدانی که ایشان پنج سال پیش به نیت و اسم بنده قلمه زده‌اند و گفتند این را حتماً به خانه ببر و جلوی چشمت بگذار تا همیشه یاد شهدا و خانواده شهدا باشی.

از این‌همه لطف و محبت ایشان حقیقتاً شرمنده شدم؛ از ایشان خواستم برای عاقبت بخیری همه ما دعا کنند. ایشان هم مجدداً به بنده و همه همکارانم گوشزد کردند که خانواده شهدا از این مجلس انتظار خدمت انقلابی دارند. حقیقتاً مادران شهدا حق زیادی به گردن ما دارند و به دعای آنها خیر و برکت فراوانی شامل حال این کشور شده است. ما فدایی همه خانواده شهدا به خصوص مادران دلسوز و مهربان شهدا هستیم.

کد خبر 429366

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.