محمد رحمتی، معاون جدید توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی شد

طی حکمی از سوی رییس سازمان سینمایی، محمد رحمتی به عنوان معاون توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی منصوب شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، طی حکمی از سوی حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی، محمد رحمتی به عنوان معاون توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی منصوب شد.

در این حکم خطاب به رحمتی آمده است: «با توجه به ضرورت گسترش و بهره‌مندی از فناوری‌های نوین در زمینه تولید، عرضه و انتشار فیلم انتظار می‌رود با جلب همراهی مسئولانه سایر مدیران و اهالی شریف سینمای ایران موجبات ارتقای شایسته هنر صنعت سینمای ایران و افزایش ضریب نفوذ آن در محیط رقابتی حاکم بر رسانه‌های دیداری ایران و جهان را به پشتوانه مطالعات و تحقیقات علمی فراهم آورید.»

محمد رحمتی پیش از این به عنوان معاون اجرایی مرکز توسعه فن‌آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس اداره رصد و بررسی مؤسسه فرهنگی هنری توسعه ارتباطات و اطلاعات (تارا) مسئولیت داشته و متولد ۱۳۶۳ و دارای مدرک جامعه شناسی از دانشگاه تهران است.

در جلسه‌ای که صبح امروز ۱۳ خرداد برگزار شد، ضمن تقدیر از خدمات محمود اربابی و سید محمدمهدی طباطبایی‌نژاد در این مسئولیت، حکم محمد رحمتی به عنوان معاون جدید توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی توسط حسین انتظامی اعطا شد.

محمود اربابی پیش از این عهده دار این مسئولیت بود که با بازنشستگی ایشان، سیدمحمد مهدی طباطبایی‌نژاد از ابتدای امسال به عنوان سرپرست، اداره این معاونت را بر عهده داشت.

رئیس سازمان سینمایی همچنین طی حکمی محمود اربابی را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.

کد خبر 426896

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.