ابتلای ۵۵۰ کارمند شهرداری تهران به کرونا

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران شمار کارمندان مبتلا به کرونا در شهرداری تهران را ۵۵۰ نفر اعلام کرد.

به گزارش ایمنا، رضا کرمی محمدی درباره آخرین آمارها از ابتلای کارمندان شهرداری تهران به کرونا اظهار کرد: برابر آخرین آمارها میزان ابتلاء به کرونا در کارمندان شهرداری از زمان شیوع این ویروس تا هفته گذشته حدود ۵۵۰ نفر بوده است که این روند در چند هفته اخیر کاهش چشمگیری داشته است.

وی ادامه داد: شمار جان‌باختگان نیز حدود ۱۰ نفر بوده است البته آمار مبتلایان و قربانیان، مربوط به کارمندان و نیروهای شهرداری است و فرضا افرادی مانند راننده تاکسی و … را شامل نمی‌شود.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درباره ابتلاء به کرونا در میان آتش‌نشانان نیز گفت: با توجه به ماهیت کاری آتش‌نشانان و نیز حضور فعالی که این افراد در ضدعفونی اماکن و فضاهای شهری داشتند، ما نیز نگرانی‌هایی بابت ابتلای آنان به کرونا داشتیم، اما خوشبختانه در غربالگری و بررسی‌های انجام شده موردی از ابتلای آتش‌نشانان به کرونا به ما گزارش نشد.

کرمی محمدی با اشاره به ابتلاء پاکبانان نیز گفت: در بررسی‌های انجام شده ابتلای پاکبانان به کرونا را هم مشاهده نکردیم. البته امکانات و تجهیزات بهداشتی مانند ماسک و دستکش و … در اختیار این عزیزان قرار گرفت و همچنان نیز در میانشان توزیع می‌شود.

منبع: ایسنا

کد خبر 426835

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.