فضاسازی قزوین در سالروز رحلت امام خمینی(ره)

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین از فضای شهری به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و پاسداشت قیام خونین پانزدهم خرداد خبر داد.

به گزارش ایمنا، داریوش قاسمی اظهار کرد: در حال حاضر پرچم‌های سیاه در معابر و پل‌های غیر همسطح شهر نصب شده و حال و هوای فضای عمومی شهر و مراکز عمومی متناسب با ایام ارتحال بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی مناسب سازی شده است.

وی با بیان اینکه در بیش از ۱۵ خیابان شهر ریسه بندی پارچه مشکی نصب شده است، اضافه کرد: نصب ۵۰۰ عدد پرچم مشکی در سطح شهر و نصب پرچم مشکی در کلیه میل پرچم‌های موجود در سطح شهر انجام شده است و علاوه بر آن مجموعه مدیریت شهری با نصب بنر تسلیت در سطح شهر و اختصاص سازه‌های تبلیغاتی نیز این ایام را به شهروندان تسلیت گفته است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین تصریح کرد: نصب سازه‌های دایره‌ای با بنر تسلیت این ایام نیز از دیگر اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری قزوین به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت امام خمینی (ره) است.

قاسمی خاطرنشان کرد: فضاسازی شهری به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خونین خرداد از مصوبات ستاد بزرگداشت این مناسبت‌ها در استان بوده است.

کد خبر 426819

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.