۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
لیگ برتر در انتظار تایید AFC

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ دلیل اعلام نشدن برنامه جدید مسابقات لیگ برتر را توضیح داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، بعد از تصمیم گیری ستاد مقابله با شیوع کرونا و دادن مجوز لازم برای شروع رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، سازمان لیگ فوتبال برنامه جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال را تدوین کرد، اما این برنامه اعلام عمومی نشده است. البته سازمان لیگ برنامه بازی‌های سه هفته را به باشگاه‌ها اعلام کرده، اما در اختیار رسانه‌ها قرار نداده است.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره اعلام نشدن برنامه رقابت‌های فوتبال اظهار کرد: "همکاران من برنامه کامل بازی‌ها را با ساعت و زمان برگزاری آن‌ها مشخص کرده اند، اما چهارشنبه این هفته (۱۴ خرداد) قرار است با AFC کنفرانس ویدئویی برگزار کنیم و در آن سوال‌هایی درباره روند انجام بازی‌ها و رعایت مسائل بهداشتی پرسیده می‌شود. امیدوارم بتوانم بازخوردهایی از آن جلسه بگیرم. شاید این بازخوردها باعث ایجاد تغییراتی در برنامه ما بشود. به همین دلیل برنامه را اعلام نکردیم تا باشگاه‌ها طبق آن برنامه‌ریزی نکنند و بلیت یا هتل نگیرند. "

وی افزود: "اکنون دست نگه داشته ام تا چهارشنبه AFC خیال ما را راحت کند و چیزی نگوید. اگر شرایط فراهم بود، هفته آینده دست کم برنامه سه هفته ابتدایی لیگ را اعلام می‌کنیم. ابتدا بازی‌های عقب افتاده را برگزار خواهیم کرد. "

کد خبر 426661

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.