۱,۰۰۰ میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی غیردولتی پرداخت شد

مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: مطالبات پزشکان، داروخانه‌ها و مراکز پاراکلینیکی طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی در حال پرداخت است و طی هفته گذشته یک‌هزار میلیارد تومان به این مراکز پرداخت شده است.

به گزارش ایمنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، شهرام غفاری اظهار کرد: از نیمه دوم سال گذشته تأمین منابع و پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد به خوبی در حال انجام است.

وی از پرداخت حدود ۵۵۰ میلیارد تومان از مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی در هفته گذشته خبر داد و گفت: با این مبلغ ۲ ماه از مطالبات داروخانه‌ها پرداخت شده است.

مدیر کل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی همچنین از پرداخت دو ماه از مطالبات سایر مراکز درمانی خصوصی طرف قرارداد با این سازمان خبر داد و گفت: مبلغ پرداخت شده به این مراکز طی هفته گذشته حدود ۴۶۰ میلیارد تومان بوده است.

غفاری بر تداوم پرداخت منظم مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد و گفت: امیدواریم با تداوم روند فعلی در ماه‌های آینده مطالبات مراکز درمانی غیردولتی از سازمان تأمین اجتماعی به روز شود.

کد خبر 425287

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.