امیدوارم هر چه زودتر تمرینات گروهی را آغاز کنیم

کاراته‌کای المپیکی کشورمان گفت: باعث افتخار ماست که مردم به قهرمانان ورزشی خود اعتماد دارند و همین اعتماد موجب دریافت کمک‌های زیادی از ایران و خارج از کشور شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، سجاد گنج‌زاده ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی باشگاه، برای آنکه از فرم ایده‌آل بدنی خارج نشوم، تمریناتم را به صورت انفرادی دنبال می‌کنم. امیدوارم این روزها هرچه زودتر به پایان برسد و بتوانیم تمرینات گروهی خود را آغاز کنیم.

وی درباره حضورش در پویش شب‌های همدلی نیز عنوان داشت: با همت ۱۵ تن از قهرمانان ورزشی اسلامشهر پویش شب‌های همدلی را راه‌اندازی کردیم. هدف‌مان از ابتدا آن بود که بتوانیم در هر شب ماه مبارک رمضان دو هزار غذا به دست نیازمندان برسانیم. خدا را شکر با کمک خیرین و حمایت‌های مادی و معنوی مردم تاکنون در انجام این امر موفق بودیم و ان‌شاءالله در ادامه نیز بتوانیم برنامه خود را پیش ببریم.

گنج‌زاده ادامه داد: باعث افتخار ماست که مردم به قهرمانان ورزشی خود اعتماد دارند و همین اعتماد موجب شد که کمک‌های زیادی از ایران و خارج از کشور شود تا بتوانیم پویش شب‌های همدلی را با قدرت پیش ببریم.

کاراته‌کای المپیکی کشورمان در پایان تصریح کرد: ورزشکاران به‌عنوان افراد شناخته شده در جامعه، یکسری مسئولیت‌های اجتماعی دارند که باید به آنها عمل کنند. اگر سجاد گنج‌زاده امروز در جامعه ورزش جایگاهی دارد، به واسطه حمایت‌های همین مردم است. حالا که به واسطه کرونا شرایطی به وجود آمده که کمی از تمرینات گروهی فاصله بگیریم، وظیفه داریم در پویش‌هایی چون شب‌های همدلی وظیفه خود را در قبال مردم انجام دهیم.

کد خبر 424805

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.