اعطای تسهیلات ۶۰ میلیون ریالی به رانندگان بیمه خویش فرما

سیزدهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا عصر دوشنبه به ریاست دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد.

به گزارش ایمنا، در این جلسه آخرین وضعیت پرداخت وام یک میلیون تومانی به یارانه بگیران مورد بررسی قرار گرفت و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گزارشی در این راستا به جلسه ارائه کرد.

همچنین در این جلسه پس از بررسی و تبادل نظر اعضای کارگروه درباره دستور العمل نحوه اعطای تسهیلات به شرکت های حوزه حمل و نقل برون و درون شهری، اعطای تسهیلات ۶۰ میلیون ریالی با نرخ ۱۲ درصد به رانندگان مسافربر برون و درون شهری با بیمه خویش فرما به تصویب رسید که مراحل اجرای آن از طریق وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی انجام خواهد شد.

در جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا در خصوص چگونگی ارائه تسهیلات به بنگاههای آسیب دیده از کرونا گزارشی ارائه و نیز دستورالعمل اعطای تسهیلات برای کسب و کارهای مرتبط با بخش حمل و نقل مسافر برون شهری در حوزه حمل و نقل هوایی و ریلی با هدف پیشگیری از توقف فعالیت ها و حفظ اشتغال در این رسته بررسی و تایید شد تا پس از تصویب در ستاد ملی مقابله با کرونا از طریق وزارت راه و شهرسازی مورد اقدام قرار گیرد.

بر اساس این مصوبه شرکت های فعال حوزه حمل و نقل هوایی و ریلی از ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برخوردار خواهند شد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت

کد خبر 424501

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 4
 • IR ۱۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
  1 1
  مردم را مسخره کردید
 • مرتضی فولادی کلات.۰۹۱۵۰۷۲۵۸۳۰ IR ۱۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
  0 0
  سلام شماروبه خداکمک کنیدبابنزین ازادکارمیکنم اژانس سهمیه ندادن زیرنظراتحادیه هستیم هی پاس میدن به هم مسولین ی وام به ماهابدین به یارانه کم کنیدبیمه پرداخت میکنم داره قطع میشه گرون شده خیلی
 • آیت الله IR ۲۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
  0 0
  سایت برای ثبت نام باز نمیشه
 • علیرضا نامی کرمشاهلو IR ۱۵:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
  0 0
  وام خویش فرمای