۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
فقر امکانات رفاهی در شهرک منظریه

شهردار شهرکرد با اشاره به جایگاه مدیریت شهری، گفت: شهرک منظریه برخی از امکانات رفاهی و خدماتی مانند اماکن ورزشی، فرهنگی، فضای سبز و خدمات شهری را ندارد و با کمبود این امکانات مواجه است.

به گزارش ایمنا، بهادر عبدالغنی اظهار کرد: شهرک منظریه با جمعیتی افزون بر ۱۲ هزار نفر یکی از مناطق شهرکرد است که کمترین امکانات رفاهی و خدماتی را دارد و در تلاش هستیم متناسب با بودجه و اعتبارات شهرداری و در چارچوب خدمات شهرداری این امکانات را جهت رفاه شهروندان در این بخش از شهر فراهم کنیم.

وی عنوان کرد: اداره کل راه و شهرسازی بیش از ۱۰ سال است که در این بخش از شهر اقدام به ساخت و ساز کرده است و با وجود مشکلات زیادی که بر سر راه شهرداری شهرکرد بوده است شهرداری خدماتی همانند ناوگان حمل و نقل عمومی، خدمات ایمنی و آتش‌نشانی و برخی از خدمات شهری را در اختیار شهروندان قرار داده است.

شهردار شهرکرد گفت: آسفالت‌کشی معابر، زهکشی آب‌های سطحی و جدول‌کشی از دیگر اقداماتی است که در برنامه‌های جاری شهرداری برای این منطقه از شهر قرار دارد.

عبدالغنی تاکید کرد: اگر اداره کل راه و شهرسازی استان تکمیل زیر ساخت‌های شهرک منظریه را در بخش‌های مختلف را با سرعت بیشتری به انجام برساند، بدون شک شهرداری نیز این منطقه را برای ارائه خدمات در اولویت برنامه‌های خود قرار خواهد داد.

منبع: ایرنا

کد خبر 424444

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.