بازار ماهی‌فروشان بندرعباس بازگشایی شد

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس از بازگشایی مجدد بازار ماهی‌فروشان با سخت‌گیری بیشتر در رعایت مسائل بهداشتی خبر داد.

به گزارش ایمنا، علی عامری سیاهویی اظهار کرد: با تدابیر بهداشتی صورت گرفته و حسب دستور فرماندار بندرعباس، این بازار بازگشایی و فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی افزود: با انجام عملیات ضدعفونی و دیگر اقدامات بهداشتی لازم، بازار ماهی فروشان بندرعباس طبق نظارت مسئولان بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان شرایط استاندارد بهداشتی را پیدا کرده و شهروندان می‌توانند از این پس بدون نگرانی، از این بازار خرید کنند.

عامری سیاهویی با تاکید بر اینکه رعایت نکات بهداشتی یاد شده برای همه شهروندان و خصوصاً در مکان‌های سرپوشیده ضروری است، تصریح کرد: این بازار با ظرفیت یک چهارم آغاز بکار خواهد کرد و فروشندگان مبتلا به کرونا که تست آن‌ها اکنون منفی اعلام شده و گواهی صلاحیت پزشکی دریافت کرده‌اند، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی می‌توانند در این بازار فعالیت کنند.

رئیس سازمان مشاغل شهری شهرداری بندرعباس اظهار کرد: از این پس، استفاده از ماسک و دستکش برای کلیه پرسنل و خصوصاً فروشندگان آبزی الزامی است.

وی از مردم خواست هنگام حضور در این بازار از ماسک و دستکش استفاده کرده و فاصله فیزیکی را رعایت کنند.

منبع: ایسنا

کد خبر 424383

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.