تقدیر استاندار اصفهان از اداره ارتباطات شهرداری برای مقابله با کرونا

استاندار اصفهان از اقدامات حوزه ارتباطات شهرداری اصفهان برای آموزش و اطلاع رسانی در خصوص قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا قدردانی کرد.

به گزارش ایمنا، همزمان با روز جهانی ارتباطات، عباس رضایی استاندار اصفهان در جلسه‌ای که در محل استانداری اصفهان برگزار و از طریق فضای مجازی پخش شد، با اهدای لوح تقدیر از اقدامات اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان به دلیل انجام اقدامات آموزشی و اطلاع‌رسانی در خصوص ویروس کرونا قدردانی کرد.

در متن تقدیر استاندار اصفهان خطاب به «ایمان حجتی» مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان، نقش روابط عمومی‌ها به عنوان هماهنگ‌کننده اطلاع رسانی در افزایش آگاهی عمومی، مؤثر و برجسته توصیف شده و آمده است:

«این روزها مردم عزیز استان به واسطه شیوع ویروس شوم و فراگیر کرونا شرایط تلخ و البته درس آموزی را تجربه می‌کنند و نام کسانی که عاشقانه با بهره جستن از توان و ظرفیت رسانه در اقناع مخاطبین و مدیریت افکار عمومی همدل و همراه با تلاشگران خط مقدم برای سلامت روح و روان جامعه قدم بر می‌دارند، در تاریخ این مرز و بوم به شایستگی ماندگار خواهد ماند.

بی تردید نقش روابط عمومی‌ها به عنوان هماهنگ‌کننده اطلاع‌رسانی در افزایش آگاهی‌های عمومی و تقویت اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اجرایی در میدان مبارزه با ویروس منحوس کرونا، بسیار مؤثر و برجسته بوده است.

بر خود لازم می‌دانم ضمن تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی از تلاش‌های جنابعالی در انسجام بخشی، هماهنگی و سیاست‌گذاری فعالیت‌های نشاط‌انگیز و مدیریت تعامل با افکار عمومی و صیانت سلامت مردم در روند کنترل شیوع ویروس کرونا تقدیر و تشکر نمایم.

امیدوارم در انجام وظایف محول بیش از پیش موفق بوده و همواره انعکاس‌دهنده موفقیت‌ها و مسیر رو به رشد استان باشید.»

«ایمان حجتی» مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان نیز در حاشیه این نشست گفت: این موفقیت و تقدیر، نتیجه یک کارگروهی و حرکت یک تیم هماهنگ برای تلاش در راستای سلامت شهروندان است و در نتیجه تلاش تک‌تک اعضای خانواده اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان محقق شده است.

کد خبر 424114

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.