کاهش قیمت بازار تداوم دارد

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده از ابتدای سال و تولید روزانه بیش از دو هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو، قیمت‌های بازار در چند روز اخیر کاهش چشمگیری یافته و با ادامه تولید و عرضه، این روند همچنان تداوم خواهد یافت.

به گزارش ایمنا، فرشاد مقیمی با بیان اینکه در سال جهش تولید تمام اقدامات لازم برای تحقق اهداف انجام شده، از تولید ۵۶ هزار و ۹۳۱ دستگاه خودرو تا روز ۲۶ اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: عزم مجموعه ایران خودرو در مسیر برنامه ریزی برای تحقق هدف تولید ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو برای امسال است.
وی افزود: عملکرد امسال نشان می‌دهد تا روز ۲۶ اردیبهشت ماه افزایش ۶ درصدی در تعداد تولید نسبت به مدت مشابه سال گذشته تحقق یافت.

مقیمی از اجرای بسته ویژه عرضه خودرو به بازار مطابق با اهداف و سیاست‌های وزارت صنعت خبر داد و گفت: براساس این بسته، علاوه بر اینکه امکان فعالیت سودجویان به حداقل خواهد رسید، مشتریان نیز با اطمینان خاطر از قیمت اقدام به خرید خودرو خواهند کرد.

وی اجرای برنامه فروش فوق العاده محصولات درآینده نزدیک را اطلاع رسانی کرد و افزود: تمام شیوه‌های لازم برای اجرای آن فراهم خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اضافه کرد: براساس دریافت مجوز شماره گذاری محصولات و تحویل ۱۰ هزار دستگاه خودرو آماده تحویل در روزهای آینده، روند عرضه با شتاب بیشتری ادامه می‌یابد و همین امر کاهش بیشتر قیمت خودرو در بازار را به همراه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: ایران خودرو مصمم است تا همراه با سیاست‌های وزارت صنعت و دستگاه‌ها و نهادهای ذیربط، تمامی تلاش خود را برای مدیریت بازار و ایجاد توازن در عرضه و تقاضا به کار گیرد.

کد خبر 423901

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.