۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲
پوستر  «ما که هستیم؟» رونمایی شد

همزمان با سپری شدن مرحله تدوین و صداگذاری فیلم سینمایی «ما که هستیم؟» از پوستر این فیلم که طراحی آن را کارگردان فیلم انجام داده، رونمایی شد.

به گزارش ایمنا، ابوالحسن کیوان، تهیه کننده و کارگردان این اثر؛ نقاش، مجسمه ساز، معمار و فیلم‌ساز ایرانی است که سال ۱۳۵۸ از دانشگاه «هنر» در تهران فارغ التحصیل شد و بعد از مهاجرت به استرالیا، در «تیف کالج» استرالیا به تحصیلات خود ادامه داد. او درباره زمان نمایش فیلم گفته است: «به دلیل محتوا و ساختار غیرتجاری فیلم، حساسیت در یافتن جایگاه و زمان مناسب نمایش آن از اهمیت زیادی برخوردار است.»

اولین نمایش فیلم «ما که هستیم» قرار بود در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر باشد که به دلیل شیوع بیماری «کرونا» و لغو شدن این جشنواره، منتفی شد.

در حال حاضر تهیه‌کننده فیلم «ما که هستیم؟» در حال برنامه‌ریزی برای یافتن پخش کننده مناسب برای پخش فیلم در داخل و خارج از ایران است.

مراحل فیلمبرداری این فیلم که لوکیشن‌های آن در تهران (اطراف دماوند) و شیراز (تخت جمشید و حافظیه) است، به دلیل شیوع بیماری کرونا با شرایط سخت و پیچیده‌ای همراه بود.‌‌‌‌‌‌‌

بعضی از فیلم‌های ابوالحسن کیوان در جشنواره‌های کشورهای مختلف دنیا برنده جایزه شده اند. فیلم J & B) ( او در استرالیا ساخته شد و در سال ۲۰۱۴ در فستیوال کن پذیرفته شد و فیلم او با عنوان «مهاجرت» در سال ۲۰۱۸ برنده دو «مدال» از فستیوال فیلم «کلکته» در هند شد.

در خلاصه داستان «ما که هستیم» آمده است: بهرام، فرصت زندگی با دختر مورد علاقه‌اش را از دست می‌دهد، چون او مهاجرت می‌کند. بعد پی می‌برد پدر و مادرش آنهایی نیستند که او را بزرگ کرده‌اند. زندگی او از این به بعد دستخوش چالشی عمیق می‌شود و عشق و هویتش را از دست رفته می‌بیند. این مسائل درون او را به هم می‌ریزد و منجر به پرسش‌هایی می‌شود که آزارش می‌دهند...

گروه بازیگران این فیلم را افشین نخعی، محمدرضا برزگر، مهدی‌خان احمدی، رایا نصیری، نینا برزگر، الهه پور رستمی، معصومه دشتی، شیما الله بیگی، آزاد پارسایی نژاد، مهدی ضیغمی مقدم، منصور زارع، معصومه زاهدی، هانی نیکو پیام و هنرمند خردسال، تلما رفعت خواه تشکیل می‌دهند.

کد خبر 423270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.