آخرین جزئیات نام‌نویسی در مهدهای کودک پیش از بازگشایی رسمی

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور درباره آخرین جزئیات ثبت نام کودکان در مهدهای کودک پیش از بازگشایی رسمی، گفت: در حال حاضر خانواده‌ها هیچ اجباری برای نام‌نویسی ندارند.

به گزارش ایمنا حبیب الله مسعودی فرید همچنین افزود: مهدها از زمان شیوع کرونا بسته شدند و برای انجام هیچ کاری اجازه بازگشایی نداشتند، اما این اجازه به مدیران مهدهای کودک داده شد تا مهد خود را باز کنند تا کارهای عقب افتاده شأن را انجام دهند و اگر خانواده‌ای قصد ثبت نام فرزندش را در مهد کودک دارد، فرصت ثبت نام فراهم باشد.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی یادآور شد: هنوز شهریه سال ۹۹ مهدهای کودک هم اعلام نشده است و به هنگام ثبت نام، شهریه سال ۹۸ از والدین اخذ می‌شود تا اصلاحیه اعلام و شهریه سال جدید از خانواده‌ها دریافت شود، اما باید بگویم که از ماه‌های قبل با سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید کننده رایزنی کردیم تا هرچه زودتر شهریه سال ۹۹ را اعلام کنیم.

مسعودی فرید تاکید کرد: در حال حاضر هیچ اجباری نیست که خانواده‌ها ثبت‌نام را انجام دهند، بلکه آنها می‌توانند بعد از آن که ستاد ملی مبارزه با کرونا اجازه پذیرش کودکان را در مهدها داد، برای ثبت نام اقدام کنند و این شرایط فقط یک فرصت برای مهدها بود.

منبع: ایرنا

کد خبر 422728

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.