منتظر جلسه ستاد کرونا هستیم/ حداقل بین ۴ تا ۶ هفته برای تمرینات وقت لازم است

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: اگر قرار است لیگ شروع شود، با توجه به اینکه دو ماهی است بازیکنان تمرین نداشته‌اند جهت تمرینات حداقل بین چهار تا شش هفته وقت لازم است تا بتوانند به آمادگی لازم برسند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، آرام آرام شایعاتی مبنی بر از سرگیری مجدد بازی‌های لیگ برتر به گوش می‌رسد و خیلی‌ها پایان ماه رمضان را زمان این اتفاق می‌دانند. در این شرایط تیم‌های لیگ برتری که حالا دو ماهی است از آمادگی فاصله گرفته‌اند نیازمند بازه‌ای برای برگزاری تمرینات پیش از آغاز جدال‌های لیگ برتری هستند تا بتوانند به روزهای قبل از شیوع کرونا بازگردند. شنیده‌های پراکنده از مسئولان باشگاه‌های لیگ نشان از آغاز تمرینات در ۱۵ الی ۲۰ اردیبهشت ماه می‌دهد. شایعه‌ای که محسن بنگر نیز هنگام حضور در برنامه فوتبال برتر بر آن صحه گذاشت.

در همین خصوص رضا فتاحی، سرپرست تیم فوتبال سپاهان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا در رابطه با شایعات شروع تمرینات تیم‌ها در اواسط اردیبهشت ماه، اظهار کرد: اصلاً، چنین چیزی درست نیست. ما برای تعیین تکلیف‌مان منتظر جلسه ستاد کرونا که قرار است شنبه یا یکشنبه برگزار شود هستیم.

سرپرست سپاهان با اشاره به دو ماه تمرین نکردن بازیکنان، خاطر نشان کرد: اگر قرار است لیگ شروع شود، با توجه به اینکه دو ماهی است بازیکنان تمرین نداشته‌اند جهت تمرینات حداقل بین چهار تا شش هفته وقت لازم است تا بتوانند به آمادگی مورد نیاز برسند.

وی حاضر به پاسخگویی به این سوال که آیا صحت دارد که سپاهان همانند ۱۲ تیم دیگر لیگ برتری خواهان لغو مسابقات شده‌است نشد و گفت: لطفاً این سوال را از مدیران باشگاه بپرسید.

کد خبر 421642

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.