میدان میوه و تره‌بار شیراز هوشمند می‌شود

رئیس کمیسیون هوشمندسازی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: میدان میوه و تره‌بار با هدف مکانیزه کردن صندوق بازارچه‌های سازمان و کنترل و نظارت بیشتر بر توزیع و کیفیت محصولات، هوشمند می‌شود.

به گزارش ایمنا، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، لیلا دودمان با اشاره به جلسه بیست و سوم این کمیسیون که به صورت فوق‌العاده و با حضور اعضا، مدیران و کارشناسان شورا و شهرداری به صورت غیرحضوری و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، از بررسی ساماندهی میدان میوه و تره‌بار شیراز گفت.

وی افزود: با توجه به مذاکرات قبلی میان سازمان ساماندهی مشاغل شهری و کمیسیون، اهداف هوشمندسازی سازمان مذکور ظرف یک هفته به فاوا ارائه شده و فاوا نیز حداکثر ظرف یک هفته از تاریخ جلسه گزارش خود را تهیه و با اهداف هوشمندسازی تطبیق دهد.

رئیس کمیسیون هوشمندسازی شورای اسلامی شهر شیراز تصریح کرد: موارد تعیین شده در جلسه مشترک، برنامه هوشمندسازی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی تدوین و به کمیسیون تحویل داده می‌شود.

وی با اشاره به گزارش پیشرفت پروژه فیبر نوری و پروژه پارکینگ هوشمند نیز اضافه کرد: حضور پیمانکاران ایرانسل در ۴ محور مربوط به پروژه فیبر نوری بر اساس قرارداد ظرف مدت چند روز آینده بررسی و به کمیسیون ارائه می‌شود.

دودمان با تاکید بر اینکه در انجام حفاری‌های مربوط به این پروژه مسائل زیبایی و ایمنی آسفالت لحاظ نمی‌شود، گفت: بر همین اساس شهرداری مکلف شده است طی مکاتبه‌ای با ایرانسل اصلاح مطلوب آسفالت را مدنظر قرار داده و به صورت همه‌جانبه در این خصوص نظارت کند.

وی با اشاره به اینکه شهرداری پیشرفت فیزیکی پروژه فیبر نوری را تا جلسه آینده به کمیسیون ارائه می‌کند، اظهار کرد: به منظور تسهیل در روند اجرای پروژه فیبر نوری جلسه‌ای با حضور دستگاه‌های مسئول، تشکیل و گزارش آن تا جلسه آتی در اختیار کمیسیون قرار خواهد گرفت.

رئیس کمیسیون هوشمندسازی شورای اسلامی شهر شیراز، شهرداری را مکلف دانست جلسه‌ای در خصوص مدیریت هوشمند هزینه‌های مربوط به پروژه فیبر نوری (private cloud) را نیز برنامه‌ریزی کرده و گزارش آن را ارائه کند.

وی به موضوع گزارش پیشرفت پروژه پارکینگ هوشمند نیز اشاره و تصریح کرد: بر این اساس پیوست فنی نهایی شده مربوط به پارکینگ‌های هوشمند از طرف معاونت حمل و نقل و ترافیک ارایه می‌شود.

دودمان با اشاره به اینکه شهرداری باید وب سرویس مربوط به پارکینگ‌های هوشمند را که با هدف یکپارچه سازی در نظر گرفته شده را به فاوا ارائه کند، خاطرنشان کرد: همچنین گزارش اجرای فاز دو پارکینگ هدایت و گزارش اجرای فاز یک چهار پارکینگ هوشمند هدایتی، حضرتی، نشاط و خلدبرین در جلسه آتی از سوی شهرداری به کمیسیون ارائه می‌شود.

کد خبر 420600

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.