توزیع ۵۰ هزار بسته معیشتی به مناسبت ماه مبارک رمضان

معاون مالی و پشتیبانی شهردار مشهد از توزیع ۵۰ هزار بسته معیشتی حمایتی در قالب شعار "من مشهد را دوست دارم" خبر داد.

به گزارش ایمنا، رضا خواجه‌نائینی در این باره اظهار کرد: توزیع بسته‌های معیشتی با همکاری پنج ارگان شامل شهرداری مشهد، آستان قدس رضوی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، اداره کل بهزیستی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: قرار است در اوایل ماه مبارک رمضان ۳۰۰ هزار بسته معیشتی توزیع شود که سهم شهرداری از این مقدار ۵۰ هزار بسته است.

خواجه‌نائینی با بیان اینکه تمامی اقدامات در این رابطه تاکنون انجام شده است، افزود: در این طرح کارگران روزمزد و فصلی که با توجه به شیوع ویروس کرونا به لحاظ کاری دچار تعطیلی شده اند بخش اعظم مشمولین را شامل خواهند شد.

وی با بیان اینکه الباقی توزیع بسته‌ها بین افرادی است که توسط شورای اجتماعی محلات، دفاتر تسهیل‌گری و خیریه ها مورد شناسایی قرار گرفته اند، اظهار کرد: ارزش ریالی این بسته‌ها حداقل ۲۵۰ هزار تومان است.

معاون مالی و پشتیبانی شهردار مشهد در خصوص اقلام موجود در این بسته‌ها، خاطرنشان کرد: بسته‌ها شامل برنج، مرغ، ماکارونی، عدس، لوبیا قرمز، نخود، سویا، جو پرک، رب، مایع ظرفشویی، صابون، ماسک، دستکش یکبار مصرف و پنیر است.

وی تصریح کرد: طبق آخرین آمار، بنا بوده است حدود ۱۵ هزار بسته به شورای اجتماعی محلات، ۱۰۰۰ بسته به دفاتر تسهیل‌گری و الباقی نیز در بین کارگران ساختمانی و برخی اقشار دیگر توزیع شود.

کد خبر 420586

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.