نتیجه بازی سپاهان- پرسپولیس برای همه تعیین کننده است

قائم مقام باشگاه شهر خودرو خراسان گفت: تعیین وضعیت دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس برای سایر تیم های بالا نشین بسیار مهم است.

به گزارش ایمنا، وحید علیپور با اشاره به تعطیلی مسابقات لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: اول از همه امیدوارم هر چه سریعتر سایه این ویروس منحوس از سر همه مردم کم شود. با توجه به تعطیلی مسابقات،کادر فنی شهرخودرو از روز اول برنامه تمرینات بازیکنان را به صورت مجازی در پیش گرفت و این شرایط تا همین امروز هم ادامه دارد.

وی افزود: البته این تعطیلی طولانی مدت، زمان مناسبی لازم دارد تا بازیکنان به فرم بازی های خود برسند. ما همچنان منتظر هستیم تا زمان شروع تمرینات به ما اعلام شود هر چند که از گوشه و کنار می شنویم که بازی‌ها قرار است از خردادماه آغاز شود اما هنوز سازمان لیگ به صورت رسمی نه درباره شروع لیگ و نه در خصوص آغاز تمرینات زمانی را اعلام نکرده است و این برنامه ریزی های همه تیم ها را مشکل تر می کند.

علیپور یادآور شد: به هر شکل ما تابع تصمیم ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا و اعلام سازمان لیگ هستیم تا برای شروع احتمالی مسابقات برنامه ریزی کنیم هر چند که کار برای تیم هایی مثل شهرخودرو که باید در آسیا هم بازی کنند سخت تر می شود چون فشردگی بازی ها خیلی زیاد می شود.

قائم مقام باشگاه شهرخودرو همچنین در خصوص نتیجه بازی سپاهان و پرسپولیس عنوان کرد: نتیجه این بازی در امتیازات سایر تیم ها و شرایطشان در جدول بسیار تعیین کننده و مهم است. این طور که عنوان می شود کمیته استیناف ظرف امروز یا فردا قرار است رای خود را در خصوص این بازی صادر کند. ما در باشگاه شهرخودرو امیدواریم حق رعایت شود.

وی خاطرنشان کرد: کمیته استیناف باید شرایط سایر تیم ها در جدول را در حکم خود لحاظ کند و ما خارج از اینکه از اتفاقات عدم برگزاری بازی مطلع نیستیم اما دوست داریم تا حق رعایت شود. تصور من این است که سایر تیم های دیگر نیز به دنبال برگزاری این مسابقه هستند چرا که برگزاری مسابقه شرایط جوانمردانه تری را در پیش خواهد داشت. قطعا کمیته استیناف همه این مسایل را لحاظ خواهد کرد تا حقی از هیچ تیمی ضایع نگردد.

منبع: فارس

کد خبر 420535

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.