مسابقه «میدون» از ۲۸ فروردین بدون تماشاگر پخش می‌شود

اولین قسمت از سری دوم مسابقه تلویزیونی «میدون» پنجشنبه ۲۸ فروردین روانه آنتن شبکه سه سیما می‌شود.

به گزارش ایمنا به نقل از مشاور رسانه ای مسابقه «میدون»، رقابت کسب و کار «میدون» در سری دوم خود پنجشنبه و جمعه شب‌های هر هفته بعد از خبر ساعت ۲۲ شبکه سه سیما، روی آنتن می‌رود.

این مسابقه تلویزیونی که محوریت «جهش تولید» را در فصل دوم تولید خود دنبال می کند، کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی است. سری دوم این برنامه تا اطلاع ثانوی بدون تماشاگر و با در نظر گرفتن تمهیدات بهداشتی ضبط و پخش می شود.

مصطفی خلیلی درباره سامانه زنجیره ای سوپرمارکت، محمد شریفی درباره آموزش از راه دور و محمد ماسوری درباره تولید محتوای صوتی و تصویری در نخستین برنامه از فصل دوم این مسابقه طرح های خود را مطرح می کنند.

همچنین در دومین برنامه از سری جدید مسابقه «میدون» که جمعه ۲۹ فروردین از ساعت ۲۲:۳۰ پخش خواهد شد، مهدی قمری درباره سامانه پسماند، سید امیر بهادر سیفی درباره ماشین آلات فرآوری خشکبار و محمد نزل آبادی درباره خطوط هوشمند تلفن طرح های کسب و کار خود را ارائه می دهند.

مینا مهرنوش، علیرضا نبی، علیرضا یونچی، پرویز کرمی و امیرحسین اسدی گروه داوران سری جدید مسابقه تلویزیونی «میدون» را تشکیل می دهند.

مسابقه «میدون» در فضای مجازی(تلگرام، اینستاگرام، بله، روبیکا و روبینو) نیز با شناسه meidountv@ با مخاطبان خود در ارتباط است.

کد خبر 418975

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.