نجات مرد ۵۰ ساله  از عمق چاه/سال عمرانی شهرداری تبریز

در این بسته خبری از جزئیات تخفیف طرح ترافیک ۹۹ برای ساکنان پایتخت تا کاشت بیش ‌از پنج هزار اصله درخت شیشه شور و افزایش مصرف ۲.۳ برابری آسفالت در اصفهان را بخوانید.

به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته گذشته شهرهای کشور شاهد رویدادهای مهمی در عرصه‌های مختلف عمرانی، اجتماعی و فرهنگی بود. در بسته خبری ایمنا (کوتاه از شهرهای ایران) سر فصل مهمترین رویدادهای خبری را مرور می‌کنیم:

نجات مرد ۵۰ ساله از عمق چاه

مجید اصغری، رئیس مرکز آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پیشوا از نجات معجزه‌آسای مرد ۵۰ ساله از عمق ۱۸ متری یک چاه خبر داد.

سال ۹۹، سالی عمرانی برای شهرداری تبریز

شهردار تبریز، ایرج شهین گفت: امسال با توجه به پرداخت و تسویه حساب تمامی بدهی‌های بانکی مربوط به سال‌های گذشته، بهانه‌ای برای تعلل در اجرای پروژه‌های عمرانی نداریم، زیرا بودجه عمرانی نیز بر اساس توان و ظرفیت مناطق بسته شده و مشکلی در تأمین منابع مالی مورد نیاز نیست.

تولید روزانه ۸۵ تن زباله در ابهر

محمدرضا ذوالقدری‌ها، شهردار ابهر گفت: پاکبانان زحمت کش شهرداری روزانه ۸۵ تن زباله از سطح شهر جمع آوری می‌کنند.

جزئیات تخفیف طرح ترافیک ۹۹ برای ساکنان محدوده

عمار سعیدیان‌فر، مدیر واحد ساماندهی طرح‌ها و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران جزئیات تسهیلات جدید شهرداری تهران، برای تردد ساکنان محدوده طرح‌های ترافیکی در سال جاری را ارائه کرد.

تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی و قطار شهری مشهد تا ۱۷ فروردین

خلیل الله کاظمی، معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهردار مشهد از کاهش ۹۳ درصدی ورود و خروج مسافر از طریق پایانه مسافربری امام رضا (ع) به مشهد از ابتدا تا سیزدهم فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال نود و هشت خبر داد و گفت: ناوگان اتوبوسرانی و قطار شهری مشهد تا ۱۷ فروردین ماه تعطیل است.

افزایش مصرف ۲.۳ برابری آسفالت در اصفهان

ایرج مظفر، معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: سال گذشته ۲۰۰ هزار تن آسفالت در شهر اصفهان مصرف شده که در مقایسه با سال ۹۷ با مصرف ۸۶ هزار تن آسفالت، افزایش ۲.۳ برابری آن را شاهد بودیم.

۹ عملیات امداد و نجات در روز کم حادثه اصفهان

فرهاد کاوه آهنگران، سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به وقوع ۹ مورد آتش سوزی و حادثه امدادی، گفت: روز پنجشنبه حوادث کمتری را نسبت به روزهای قبل در کلانشهر اصفهان شاهد بودیم.

کاشت بیش از پنج هزار اصله درخت شیشه شور

نور احمد در خوش، شهردار ایرانشهر گفت: بیش‌از پنج هزار اصله درخت شیشه شور در ٢٠ روز گذشته توسط شهرداری در بین شهروندان این شهرستان توزیع و کشت شده است.

گل‌کاری فضای سبز یاسوج

علی شجاعی پور، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یاسوج از گل‌کاری بهاری فضاهای سبز این شهر خبر داد.

ضدعفونی میدان انقلاب تهران

عملیات ضدعفونی معابر به منظور مقابله با ویروس کرونا به همت گروه‌های جهادی، شهرداری، شرکت آب و فاضلاب و نهادهای مختلف در محدوده میدان انقلاب تهران انجام شد.

کد خبر 417284

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.