می خواهم در المپیک افتخار آفرین باشم

ملی پوش وزن ۶۰ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی گفت: تعویق المپیک انگیزه‌های من را کم نمی کند

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی علیرضا نجاتی ملی پوش وزن ۶۰ کیلوگرم تی، ملی کشتی فرنگی، اظهار کرد: پیش از شیوع کرونا تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی انجام داده بودیم و قصد آن را داشتم که با کسب آمادگی بیشتر و در صورت صلاحدید کادر فنی راهی المپیک ۲۰۲۰ توکیو شوم.

فرنگی کار جوان تیم ملی در مورد تعویق المپیک ۲۰۲۰ توکیو و برگزاری آن در سال ۲۰۲۱ تصریح کرد: این موضوع انگیزه‌های من را کم نخواهد کرد و در برنامه‌های من تأثیری ندارد، سعی خود را می‌کنم که با کسب آمادگی و تجربه بیشتر بتوانم در این مسابقات افتخارآفرین باشم.

وی در مورد اینکه در شرایط کنونی تمرینات خود را چگونه پیگیری می‌کند اظهار داشت: در حال حاضر در شهر قم و به صورت انفرادی و با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی تمرین می‌کنم، بهروز حضرتی پور مربی تیم ملی نیز با من در تماس است و برنامه تمرینی را می‌دهد و بیشتر برنامه‌های ما هوازی و آمادگی جسمانی است.

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان با بیان اینکه امیدوارم هرچه زودتر ویروس کرونا از بین برود، گفت: از مردم عزیز می‌خواهم که به مسافرت نروند و در خانه بمانند، چراکه با همکاری آن‌ها می‌شود از شیوع و پیشرفت این بیماری بسیار خطرناک جلوگیری کرد.

کد خبر 416585

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.